Urządzamy jadalnie

Jadalnia jest miejscem gdzie praktycznie każda rodzina spędza dość dużo czasu. W niektórych domach używana jest ona tylko a czasie świąt lecz w każdym domu być powinna. Więce »

 

Pająk

Pająk to zwierzątko dla osób, które przede wszystkim lubią się wyróżniać, jak także odważnych. Większość z nas, zwłaszcza kobiet boi się ich. Tak, więc trudno im sobie nawet wyobrazić, że można trzymać takiego pająka w domu, a co dopiero stać się posiadaczem ów zwierzątka
Takie zwierzątko trzymamy w specjalnym terrarium, które zostało przeznaczone jako miejsce przebywania takiego pająka. Pod żadnym pozorem bez żadnej kontroli nie można takiego pająka swobodnie wypuszczać na przechadzkę, bo po pierwsze może przestraszyć siostrę lub mamę, jak także nawet zawędrować do sąsiadów. A wtedy awantura gotowa.
Niestety wśród właścicieli pająków zdarzają się ci skrajnie nieodpowiedzialni, którzy trzymają w swoich domach czy mieszkaniach np. czarną wdowę. Tak można być ich miłośnikiem, ale nie można stwarzać zagrożenia dla siebie i swoich bliskich. Takie pająki możemy obejrzeć sobie, ale najlepiej przez szklany ekran lub w książkach. Dlatego zawsze się zainteresuj, co twoje dziecko trzyma CHCEMY pokoju, nawet jeśli panicznie boisz się pająków.